extra videoaudities strijkers
3 april 2025
Extra auditieronde strijkers Jong Metropole
Hierbij kondigen we een extra ronde audities aan voor alle strijkinstrumenten van Jong Metropole (viool, altviool, cello, contrabas).
Kon je niet bij de live-audities aanwezig zijn? Grijp dan nu je kans om alsnog deel uit te maken van Jong Metropole! Je kunt meedoen aan deze audities door vóór 1 mei een video-opname op te sturen.
Een vakjury, bestaande uit musici van het Metropole Orkest, beoordeelt jouw video. Uiterlijk 10 mei hoor je de uitslag.
Verplicht auditieprogramma:
Solostuk naar keuze
Bij voorkeur een werk dat op de website van Jong Metropole vermeld staat of een ander werk dat vaak gespeeld wordt bij orkestaudities.
Duur: maximaal 4 minuten (bijvoorbeeld het eerste deel of de expositie).
Orkestfragmenten
Bekijk alle fragmenten via deze LINK.
Samenvatting auditie- en deelnamevoorwaarden:
Beschikbaarheid voor zowel de Zomer- als Herfsttour (zie data hieronder)
Leeftijd: 18 – 26 jaar
Je studeert aan een Nederlands conservatorium
Let op: lees vóór je je aanmeldt goed de informatie over de auditieprocedure en het repertoire op onze website.
Auditie-informatie en aanmelding:
Zomertour ‘The Best Of Metropole’ – o.l.v. Jochen Neuffer
Data: 28 juli t/m 6 augustus 2025
Concerten tijdens de Muziekzomer Gelderland, Caprera Bloemendaal
Hoogtepunten uit het archief van het Metropole Orkest, o.a. arrangementen/composities van Bob Brookmeyer, Bill Dobbins, Michael Abene, Jim McNeely, Maria Schneider, Vince Mendoza e.a.
Suzan Veneman, winnares van de Rogier van Otterloo Award 2024, schrijft een speciaal opdrachtwerk.
Wintertour ‘Lo van Gorp sings: Icons of the 70s and 80s’ – o.l.v. Sam Gale
Data: 7 t/m 14 december 2025
Concerten in Utrecht, Tilburg, Rotterdam
Onder leiding van de jonge dirigent Sam Gale zingt Lo van Gorp nummers van o.a. Sting en Paul Simon, aangevuld met instrumentale stukken in dezelfde stijl, met ruimte voor solo’s van orkestleden.
Voor vragen kun je contact opnemen via musicians jongmetropole.nl.